Rok szkolny 2022-2023

• Nagroda w XVIII Miejskim Przeglądzie Jasełek dla grupy „Motylki” (styczeń 2023r.)

Rok szkolny 2021-2022

• Nagroda za wyróżnienie w X edycji konkursu MARZYCIELSKA POCZTA – Tymoteusz Krupski z grupy V (grudzień 2021r.)
  • Nagroda w XVII Miejskim Przeglądzie Jasełek dla grupy „Misie” (styczeń 2022r.)
  • Nagroda za udział w konkursie „Moje miasto – moja historia” – przedszkolaki z grupy „Misie” (kwiecień 2022r.)
  • I miejsce na XI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Lęborku – grupa „Misie” (kwiecień 2022r.)
  • I miejsce na XI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Lęborku – grupa „Motylki” (kwiecień 2022r.)

Rok szkolny 2020-2021

• Nagroda za udział w konkursie „Listy do Ziemi 2020” – Apolonia Pranga z grupy VI (grudzień 2020r.)
  • Laureatka powiatowego Konkursu Piosenki Wiosennej – Klaudia Kalisz z grupy IV (marzec 2021r.)
  • Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego „Wkrótce będę uczniem – szkoła moich marzeń” – Apolonia Pranga z grupy VI, Wiktor Borowski z grupy V (kwiecień 2021r.)
  • I miejsce w konkursie „Budujemy Hospicjum” – Maksymilian Kraszewski z grupy I (maj 2021r.)
  • III miejsce w konkursie „Budujemy Hospicjum” – Milena Dobrek z grupy I (maj 2021r.)
  • Nagroda za udział w konkursie „Budujemy Hospicjum” – Zuzanna Syldatk z grypy VI, Aleksander Stupnicki z grupy VI, Marta Ciszek z grupy I (maj 2021r.)
  • Laureaci I Międzyprzedszkolnych Potyczek Matematycznych „JESTEM CHWAT – Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT” – Agata Oto, Wołodymyr Sydorchuk z grupy VI, Dorota Grajewska, Natan Dzwoniarski z grupy V (maj 2021r.)

Rok szkolny 2019-2020

• I miejsce – XVI Miejski Przegląd Jasełek z widowiskiem „Kolędnicy-Wędrownicy” oraz występ artystyczny w Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku,
  • II miejsce w kategorii gromad zuchowych podczas V Przeglądu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej z okazji Dnia DMB 2020 dla 9 Próbnej Gromady Zuchowej „Tropiciele Przygód”,
  • Wyróżnienie – etap rejonowy – konkursu plastycznego w ramach Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda w roku szkolnym 2019-2020.