Rozmiar tekstu:

Szanowni Rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2021-2022 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a przede wszystkim w trosce o lepsze samopoczucie dzieci, w dniu 30 sierpnia br. o godz. 12.00 zapraszamy na  spotkanie adaptacyjne nowych dzieci i ich rodziców. Spotkamy się w ogrodzie przedszkolnym.

Ponieważ nadal pracujemy w warunkach reżimu sanitarnego bardzo prosimy, aby z jednym dzieckiem przyszedł tylko jeden rodzic.

Na wypadek niepogody, dorosłych prosimy o zaopatrzenie się w maseczki ochronne i ochraniacze, a dzieci w obuwie zmienne.

Spotkanie będzie okazją do nawiązania pierwszych kontaktów pomiędzy dzieckiem a przedszkolem, rozpoznania warunków funkcjonowania w przedszkolu oraz nawiązania współpracy pomiędzy rodzicami i nauczycielami oddziału.

Serdecznie zapraszamy
 i  oczekujemy