Rozmiar tekstu:

Szanowni Rodzice,

Mamy za sobą pierwsze dni nowego roku szkolnego w warunkach reżimu sanitarnego. Dlatego przedszkole funkcjonuje w oparciu o procedury, które chociaż utrudniają Państwu swobodny kontakt z placówką, to mają nam wszystkim zapewnić względne poczucie bezpieczeństwa. Proszę zatem o wyrozumiałość i cierpliwość. W miarę możliwości będziemy łagodzić ograniczenia.

Pożegnaliśmy wakacje i rozpoczęliśmy czas wspólnej zabawy w przedszkolu. Trzymamy kciuki za wszystkie nasze przedszkolaki, a nowym podopiecznym, życzymy szybkiej adaptacji. Cieszmy się osiągnięciami naszych dzieci na bieżąco obserwując informacje zamieszczane na nowej przedszkolnej stronie internetowej.
W bieżącym roku szkolnym zmieniła się część kadry pedagogicznej oraz w ciągu ostatnich kilku miesięcy przeprowadziliśmy modernizację sal zajęć. Mam nadzieję, że niedługo będziecie mogli Państwo osobiście poznać nowych wychowawców i zagościć w placówce.
W drugiej połowie września odbędą się spotkania z rodzicami i wychowawcami. Dbając  o bezpieczeństwo wszystkich, spotkania odbędą się w ogrodzie przedszkolnym oddzielnie dla każdej grupy.

Dokładne terminy przekażą Państwu wychowawcy.

W imieniu wszystkich pracowników przedszkola i własnym, życzę Państwu owocnej współpracy i zadowolenia.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Hałas
dyrektor Przedszkola