W naszym przedszkolu przygotowania do powitania wiosny zaczęły się już kilka dni wcześniej – sale i korytarze zaczęły zmieniać wystrój i zazieleniły się. W poniedziałek w przedszkolu królowały kolorowe kwiaty i odcienie zieleni. Świętowanie powitania wiosny rozpoczęło się od zabaw związanych z tematyką pór roku. Dzieci śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki oraz wysłuchały opowiadań o nadejściu wiosny.  Następnie Misie i Skrzaty przeszły w wiosennym pochodzie i wzięły udział w konkursie na lęborską Marzannę, którą wcześniej przygotowały. Dzieci wyposażone były w emblematy, balony i kwiaty w kolorach niebiesko-żółtych na znak solidarności z ogarniętą wojną Ukrainą. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.