Rozmiar tekstu:

12 kwietnia grupa Jeżyków nocowała w przedszkolu. Z wielkimi bagażami dzieci stawiły się w placówce by zostać tu na noc. Wszyscy byliśmy podekscytowani od samego początku. Jeżyki pożegnały się z rodzicami i powędrowały do swojej sali. Tam na nich czekała niespodzianka w postaci listu od Pirata Rudobrodego, który ukrył dla nich skrzynię ze skarbem. Dzieci zostały podzielone na drużyny i wraz z opiekunami udali się na miejsce rozpoczęcia zabawy. Jeżyki szukały ukrytych kopert po całym przedszkolu z zagadkami. W końcu udało im się odnaleźć skrzynię, odgadnąć hasło i rozszyfrować zamek. Nasi dzielni chłopcy pomagali przy rozkładaniu leżaków i wszyscy mogli przygotować sobie miejsce do spania. Po udanej zabawie i kolacji, dzieci udały się na dyskotekę. A po wieczornej toalecie zasypiały podczas seansu bajkowego. Po śniadaniu uśmiechnięte dzieci odebrali rodzice. Było to wydarzenie pełne emocji.