W ostatnią środę dwie grupy, tj. Skrzaty i Misie, miały okazję rywalizować podczas, zorganizowanych w naszym przedszkolu, zawodów sportowych. Wspólna zabawa rozpoczęła się od muzycznej rozgrzewki, przypomnienia zasad uczciwego sportowca oraz odczytania „Hymnu sportowca”. Następnie przedszkolaki miały okazję wykazać się podczas takich konkurencji jak: tor przeszkód, bieg z ziemniakiem na łyżce, marsz z woreczkiem na głowie, rzut do celu oraz skoki w workach. Rywalizacja zakończyła się elementem humorystycznym a mianowicie przeciąganiem liny, w którym uczestniczyły również nauczycielki  poszczególnych grup. Zwieńczeniem wspólnej zabawy było ogłoszenie remisu oraz wręczenie medali i zdrowych upominków oraz zabawa przy muzyce.