Rozmiar tekstu:

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIA ODDZIAŁOWE

Szanowni Rodzice, nadal pracujemy w warunkach reżimu sanitarnego, jednakże chcemy zaprosić Państwa do sal zajęć, w których na co dzień przebywają dzieci. Dlatego na zebranie zapraszamy wyłącznie jednego z rodziców każdego z dzieci (bez dzieci), wyposażonego w maseczkę ochronną i ochraniacze na obuwie. O dezynfekcję rąk zadbamy przy wejściu.

Dziękujemy za zrozumienie

 

Grupa II – 8 września br. (środa) o godz. 16.30 – piętro

(wejście z tyłu budynku – „dawny filtr”)

Grupa VI – 9 września br. (czwartek) o godz. 16.30 – parter

Grupa V – 10 września br. (piątek) o godz. 16.00 – piętro

(wejście z tyłu budynku – „dawny filtr”)

Grupa III – 13 września br. (poniedziałek) o godz. 16.30 – piętro

(wejście z tyłu budynku – „dawny filtr”)