Rozmiar tekstu:

Dnia 12 maja w naszym przedszkolu odbyły się międzyprzedszkolne potyczki matematyczne.

Przedszkola z powiatu lęborskiego, które zgłosiły chęć udziału w turnieju z uwagi na sytuację epidemiczną, przeprowadzały potyczki w placówkach macierzystych.

Nasze przedszkole reprezentowało czworo dzieci z dwóch najstarszych grup. Przedszkolaki zmagały się z różnymi zadaniami, ale przede wszystkim świetnie się bawiły. Podczas turnieju nie zabrakło elementów planu daltońskiego, takich jak sygnalizator (ustawiony na żółtym świetle) i zegar daltoński, który określał dzieciom, ile mają czasu na wykonanie określonego zadania.   Dzieci z grupy VI dzielnie kibicowały naszym bystrzakom matematycznym.

Dzieciom biorącym udział w turnieju, serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i czekamy na wyniki z pozostałych przedszkoli.