Rozmiar tekstu:

1 czerwca to święto wszystkich Dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek … Dzieci w kupionym przez Radę Rodziców Sensorycznym Pudełku Edukacyjnym odnalazły pierwszy słodki prezent… Potem oddaliśmy się tańcom, śpiewom i zabawie z chustą animacyjną. Tego pięknego słonecznego dnia dzieci mogły się ochłodzić pysznymi lodami. Korzystaliśmy z podwórka przedszkolnego, gdzie „foczki” puszczały bańki te małe i całkiem duże. Największą atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia. Zabawie nie było końca. Każdy wyszedł z przedszkola z wielkim uśmiechem.

Bądź dzieckiem jak najdłużej
Jak dziecko baw się, śmiej
I kochaj tak jak dziecko
I serce dziecka zawsze miej!

Rada Rodziców ufundowała pudło sensoryczne oraz bańki mydlane dla wszystkich dzieci, natomiast organ prowadzący przedszkole zafundował wszystkim grupom atrakcje w postaci zjeżdżalni pneumatycznej „Indiańska wioska”. Wszystkie niespodzianki sprawiły dzieciom wiele radości i zapewniły dobrą zabawę.
Serdecznie dziękujemy sponsorom – zadowolone przedszkolaki i pracownicy przedszkola