Rozmiar tekstu:

Każdy dzień w przedszkolu jest przygodą, jednakże jest taki dzień w roku, kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu taki właśnie był. Pogoda dopisała i pozwoliła nam dużo czasu spędzić na powietrzu korzystając z dmuchanej zjeżdżalni. Dzieci mogły wykazać się również umiejętnościami sportowymi pokonując tor przeszkód. Dużą atrakcją było malowanie na folii. Nie zabrakło oczywiście zabaw przy muzyce i malowania twarzy! Niespodziankę zrobiły najmłodszym również panie kucharki przygotowując tego dnia pizzę oraz wyjątkowy, kolorowy deser.

Rada Rodziców ufundowała pudło sensoryczne oraz bańki mydlane dla wszystkich dzieci, natomiast organ prowadzący przedszkole zafundował wszystkim grupom atrakcje w postaci zjeżdżalni pneumatycznej „Indiańska wioska”. Wszystkie niespodzianki sprawiły dzieciom wiele radości i zapewniły dobrą zabawę.

Serdecznie dziękujemy sponsorom – zadowolone przedszkolaki i pracownicy przedszkola