Dnia 1 czerwca obchodziliśmy “Dzień Dziecka”. Z tej okazji przygotowano dla dzieci wiele ciekawych atrakcji. Od rana słychać było muzykę do tańca i do śpiewania. Przez cały dzień było wiele niespodzianek, a największą z nich można było zobaczyć na placu zabaw. Z okazji tego dnia dzieci mogły skorzystać z “dmuchańca”. Przedszkolaki otrzymały dyplomy, medale, balony oraz bańki mydlane.

Rada Rodziców ufundowała pudło sensoryczne oraz bańki mydlane dla wszystkich dzieci, natomiast organ prowadzący przedszkole zafundował wszystkim grupom atrakcje w postaci zjeżdżalni pneumatycznej „Indiańska wioska”. Wszystkie niespodzianki sprawiły dzieciom wiele radości i zapewniły dobrą zabawę.
Serdecznie dziękujemy sponsorom – zadowolone przedszkolaki i pracownicy przedszkola