Szanowni Rodzice,

Z okazji Dnia Dziecka, organ prowadzący przedszkole ufundował we wszystkich placówkach oświatowych atrakcje dla dzieci w postaci zjeżdżalni – dmuchańców.

W dniu 1 czerwca takie urządzenie zostanie zainstalowane na placu przedszkolnym i wszystkie chętne przedszkolaki będą mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni.

Jeżeli któryś z rodziców nie wyraża zgody na korzystanie przez dziecko ze zjeżdżalni
w dniu 1 czerwca br., proszę złożyć pisemne oświadczenie o braku zgody na ww. zabawy na zjeżdżalni, w terminie do dnia 28 maja br., na filtrze lub do skrzynki pocztowej.

Brak ww. oświadczenia traktowany jest jako zgoda rodziców na udział dziecka w zabawach na „dmuchańcu” w dniu 1 czerwca br., na terenie przedszkolnym.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Hałas