Rozmiar tekstu:

Szanowni Rodzice

Informuję, że odnotowaliśmy w naszym przedszkolu zachorowanie na COVID 19. Zatem, w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lęborku oraz  po poinformowaniu organu prowadzącego Przedszkole, zawiesza się zajęcia dydaktyczne  dla dzieci ze wszystkich grup od 30 listopada 2020 r. do 3 grudnia 2020 r. włącznie.

Dodatkowo w grupie I, zawieszenie zajęć zostaje przedłużone do 5 grudnia br. tj. do piątku włącznie.

Państwa dzieci pozostają w tym czasie w domach. Bardzo proszę o zachowanie spokoju  i wnikliwą obserwację swoich dzieci oraz rezygnację z posyłania do przedszkola w przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów infekcji.

Grupy: II, III, IV, V i VI do przedszkola wracają 4 grudnia br. tj. w piątek. Natomiast dzieci z grupy I powracają do Przedszkola w dniu 7 grudnia br. tj. w poniedziałek.

Z częścią Państwa skontaktują się pracownicy PSSE w Lęborku i przekażą szczegóły dotyczące kwarantanny bądź nadzoru epidemiologicznego.

 

Z wyrazami szacunku,

Ewa Hałas – dyrektor